PIERŚCIONKI

W naszej ofercie

znajdą Państwo pierścionki złote oraz srebrne.

Proponujemy zarówno pierścionki o delikatnym kroju z subtelnie zarysowanym kamieniem, jak i te masywniejsze, wyraźnie eksponujące przyozdabiające je brylanty i inne kamienie naturalne. Pięknie prezentują się na każdej dłoni, a dodatkowo już na pierwszy rzut oka można zorientować się, że jest to szlachetna biżuteria. Każdy z naszych pierścionków wykonywany jest ręcznie, z niezwykłą dokładnością, dlatego termin realizacji wynosi 14 dni. Warto jednak pamiętać o tym, że ręczna wykonanie zapewnia biżuterii wyjątkową trwałość i użytkowanie jej latami bez odkształceń

Jeśli nie posiadasz gotowej wizji, pomożemy Ci wymyślić ciekawy projekt i wykonać go dla Ciebie.

Dajemy Ci do wyboru szeroki wachlarz materiałów i technik, które pozwolą uzyskać spektakularny rezultat: różne kolory metali, eksperymentowanie z kształtami, matowanie powierzchni, dobieranie kamieni szlachetnych i syntetycznych. Wszystko to, co pozwoli na fantazyjne i stylowe ozdobienie swojej biżuterii.

Personalizacja

Wybór modelu, koloru złota, kamienia… Wszystkie te szczegóły składają się na unikatowy pierścionek zaręczynowy. Dlatego każdy wzór występuje w wielu wariantach i pozwala na niemal dowolną modyfikację. Często łączymy obecne wzory z Waszymi ideami i wtedy powstają najwspanialsze dzieła sztuki jubilerskiej.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów lub odwiedź nas w naszym sklepie.

Najwyższa próba

Wszystkie nasze pierścionki wytwarzamy z najwyższej jakości kruszców. Używamy złota o próbie 585, by trafić w gusta najbardziej wymagających klientów. Do każdego zamówienia dołączony jest certyfikat, który potwierdza parametry złota i diamentów.

NASZE PROJEKTY